Alenka a Šárka Böhmovi, reprezentovaly KCK Cheb na Petříně

IMAG1536

Dne 6.4. 2013 se na pražském Petříně uskutečnil první turnaj Masters letošní sezony. Trénink probíhal od 10hodin a samotný turnaj byl zahájen v 11 hodin.

 

I přes nepříznivé, mrazivé počasí se na vrcholek rozhledny vydalo překvapivé množství kuličkových nadšenců. Zúčastnilo se kolem 60 hráčů. Mezi nimi samozřejmě nechyběli ani naši zástupci klubu KCK Cheb. Reprezentovali nás Alena Böhmová a Šárka Böhmová.

Nejprve byly vytvořeny skupiny po 7 hráčích a přes systém ,, každý s každým´´ postoupili 4 nejlepší z každé skupiny do systému ,,pavouk´´. Dále se hrálo dle,, pavouka´´ až do samého finále.

 

Po turnaji skupin se svolala valná hromada, kde zástupci jednotlivých klubů odhlasovali znění volebního řádu valné hromady Českého kuličkového svazu a zvolili vedení svazu.

 

Na přední příčky se probojovala Lenka Nedvědová (1.místo), Veronika Šťastná (2.místo) a Jiří Pavlů (3místo). Naše hráčky obsadily 41.-48 a 49-56. místo, tudíž poslední místa zůstala námi neobsazena.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>