Rekapitulace proslovu předsedy Jiřího Macka

DSC_8917

Vážení členové klubu KCK Cheb, vážení přítomní,
Děkuji Vám, že jste dnes přišli na zahájení nové, již 3. sezony fungování klubu.
Nejprve bych rád shrnul loňskou sezonu. Hráči klub se zúčastnili celkem tří turnajů, z toho jeden pořádaný chebským klubem. Pro mnohé bude možná překvapením, stejně jako pro mě, že nejlepším hráčem sezony se stal předseda klubu Jiří Macek. Dále výborně reprezentoval Jarda Ouřada a Václav Macek mladší. Ovšem ani nováčkové nezůstali pozadu. Za všechny musím vyzdvihnout Šárku Bohmovou, která se na svém premiérovém turnaji v Chebu umístila na krásném 7. místě. Svým umístěním to natřela i mnohým zkušenějším hráčům nejenom našeho klubu.
Nyní bych rád poděkoval rodině Ouřadů, že umožnila naše letošní první setkání na jejich chatě zde na Sábovně. Během odpoledne se zde uskuteční nežebříčkový miniturnaj. Hráči budou rozděleni do skupin s následným postupem do finálových bojů.
A co nás letos čeká dál? Vzhledem ke studijním povinnostem části členů se v první polovině sezony nebudeme moci zúčastnit většiny turnajů. To ovšem nebrání zbytku hráčů vyjet za kuličkami za hranice města. Pokud vše klapne, mohli bychom se společně vydat na mistrovství České republiky do Srbů u Kladna, které se koná dne 26.5. Je to ve stejný víkend jako Špalíček Fest, ovšem v neděli. Další turnaje bychom časem domluvili, informace budou na internetových stránkách klubu. Ale rozhodně bych byl rád, kdybychom udělali společný výjezd do Konstantinových Lázní 31.8. 2013. Koná se tam turnaj Masters, který je hodnocen třikrát vyšším počtem bodů než klasický turnaj Open. Zároveň by to byl pro naše členy tréninkový turnaj před vrcholem sezóny. Ten se koná v sobotu 7.9. 2013 v Chebu. Ano tušíte správně, budu to 3. Cheb Open 2013. Ovšem nastaly menší komplikace s místem konání. Radnice naplánovala na našem tradičním místě cvrnkání, pod chebským hradem, další krajinnou výstavu. To by až takový problém nebyl. Větší problém je ten, že na našem cvrnkacím plácku má vyrůst hřiště s obřími šachy a další atrakce. Proto již nyní hledáme alternativy, kde turnaj uspořádat.  Jednou z nich je i prostor před říční terasou, též v areálu krajinky. O dalším dění budeme informovat.
Tak to by bylo pro tuto chvíli ode mě vše, děkuji za pozornost a přeji Vám všem mnoho úspěchů v nadcházející sezoně 2013.
Můj krátký proslov bych ukončil sloganem:
Kuličkáři neváhej, do cvrnkání srdce dej!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>